Kwiaty ślubne - bukiety, wiązanki | COCONUT WEDDING

Kwiaty ślubne – bukiety, wiązanki


 

Wszystkie nasze hawajskie kwiaty ślubne, Lei i bukiety, wykonane są z najświeższych kwiatów na wyspie. Mamy wiele pięknych, gotowych bukietów, które możesz wybrać w naszej galerii, ale zapraszamy również do wysyłania nam swoich zdjęć i pomysłów znalezionych w Internecie, na Pinterest czy Instagramie.
Nasz florysta jest bardzo utalentowany w odtwarzaniu ze zdjęć i projektowaniu na zamówienie według danego koloru czy kwiatu. Cena Twojego bukietu ślubnego będzie zależała od stylu i kształtu. Dopasowujemy wszystkie kwiaty na ślubie, aby pasowały do całości.
Dostępne są u nas również bukieciki na rękę, kwiaty do butonierki, hawajskie lei itp., które mogą być specjalnie zaprojektowane, aby pasowały do bukietu ślubnego. Dopasowana kompozycja florystyczna na przyjęciu nadaje spójności i dzięki temu oszczędzamy wiele nerwów.

 

No Images.
Please upload images in images manager section. Click on Manage Images button on the right side of the gallery settings.
Please make sure that you didn't enabled option: Images of the Current Gallery. Option should have Show value to show images.