Opinie naszych klientów | COCONUT WEDDING

Opinie naszych klientów 
 
 
 
 
 
 
 
 


 

Ania + Łukasz

“W ostatniej chwili zrezygnowaliśmy z klasycznego wesela i skontaktowaliśmy się z “Coconut Wedding” przez ich stronę internetową www.slubnahawajach.pl . Po pierwszym kontakcie byliśmy przekonani, że ślub na Hawajach to coś dla nas.
Ślub za Granicą Hawaje Slub Na Hawajach
…absolutnie nie żałujemy swojej decyzji
Wszystko było profesjonalnie zorganizowane, firma pomaga w zorganizowaniu niezbędnych dokumentów jak również, organizuje transport, a w ustalonym miejscu czeka na nas urzędnik gotowy do przeprowadzenia ceremonii.
Sama ceremonia ślubu jest naprawdę fajna…nie jest to tylko podpisanie dokumentów. Udzielał nam ślubu przesympatyczny hawajski urzędnik ubrany odpowiednio do sytuacji, super serdeczny, miły. Podszedł do nas bardzo indywidualnie nawiązując podczas przysięgi do naszych zainteresowań, naszego wieku. W trakcje ceremonii dwóch fotografów robiło nam zdjęcia w taki sposób żeby nie rozpraszać naszej uwagi co z pewnością trzeba docenić.
Po ceremonii zostaliśmy na plaży ok 2h żeby zrobić dodatkowe zdjęcia sesji ślubnej.
Organizatorzy byli kontaktowi i elastyczni dzięki czemu mieliśmy dużo swobody podczas sesji ślubnej. Warto również wspomnieć o tym, że zdarzyło nam się zmienić termin ślubu z uwagi na niekorzystną pogodę co odpowiednio wcześnie zgłoszone nie stanowiło większego problemu.
Po 2 tygodniach dostaliśmy link pod którym mogliśmy zobaczyć całą naszą sesję ślubną, gdzie można jeszcze było zgłosić jakieś poprawki, a po 2 miesiącach otrzymaliśmy pod wskazany przez nas adres kompletną dokumentację ślubu oraz pendrive ze zdjęciami.
Całość odbyła się od początku do końca w przyjemnej atmosferze…nie ma się czego bać:)”


 
 
Ślub za Granicą Hawaje Slub Na Hawajach

Klaudia + Paweł

Jeszcze będąc w Polsce pomagali nam przygotować się formalnie do ślubu, kierowali nami i odpowiadali na każde pytanie, które nas intrygowały, spełniali nasze prośby, żeby dzień zawarcia ślubu był dla nas wymarzony i doskonały.
Żadne pytanie z naszej strony nie zostało bez odpowiedzi. Ania i Radek to wspaniali organizatorzy. Już od pierwszego dnia pobytu na Hawajach stworzyli wspaniałą atmosferę, otoczyli nas opieką i wspierali w najważniejszych dla nas momentach.
Mogliśmy na nich liczyć w każdej sytuacji. Radek zrobił nam przepiękne i wzruszające zdjęcia, które można oglądać godzinami. Taki fotograf to skarb, wiem, co mówię.
Ania troszczyła się o wszystkie szczegóły związane ze ślubem. Chciałabym nadmienić, że nie wyobrażam sobie ślubu w innym miejscu.
To cudowni ludzie, którzy na zawsze zostaną w naszej pamięci i z czystym sumieniem mogę ich polecić, jako organizatorów najcudowniejszego dnia w naszym życiu.
 
 


 
 
Hawaje Slub za Granica na Hawajach

Marzena + Bartek

Ania i Radek to przesympatyczna para fotografów, która spełni każde marzenie Pary, która zapragnie mieć ceremonię w raju…czyli na Hawajach.
Nieważne czy będzie to ślub czy ceremonia odnowienia ślubów, wszystko jest dopięte na ostatni guzik:-)
Co najważniejsze, atmosfera podczas całego dnia jest genialna i naprawdę my jako Para, która zapragnęła odnowienia ślubu w 15-stą rocznicę ślubu, czuliśmy się mocno przez nich zaopiekowani!
Ania i Radek, dziękujemy i z całego serca Was polecamy:-)

 
 
 
 
 
 


 
 
ślub z rezydentem USA na Hawajach

Ania + Krzysiek

Pełen profesjonalizm i cudowna atmosfera współpracy.
Dla bas bardzo ważne były 2 aspekty związane ze ślubem: profesjonalna organizacja całego wydarzenia, która nie musiałaby nas bardzo angażować oraz piękne zdjęcia z ceremonii.
W obydwu aspektach Ania i Radek stanęli na wysokości zadania.
Zdjęcia są fenomenalne! Polecamy gorąco każdemu kto planuje ślub na Hawajach.
Pozdrawiamy, Ania i Krzysiek

 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
Hawaje Slub za Granica na Hawajach

Edyta + Tomek KC

W październku 2017 braliśmy ślub na Hawajach, zdecydowaliśmy się na organizacje poprzez Coconut Wedding i był to strzał w dziesiątkę. Od samego początku bardzo dobry kontakt, pełen profesjonalizm i kompleksowa obsługa.
Po przybyciu na miejscu było jeszcze lepiej. Komplet informacji na temat tego jak będzie przebiegać ceremonia oraz jakich formalności musimy wcześniej dopełnić. Pełna asysta podczas formalności.
W dniu ceremonii wszystko przygotowane na bardzo wysokim poziomie, ogromna dbałość o szczegóły i troska by wszystko wyszło najlepiej jak można.
Dzięki Ani i Radkowi ten dzień był naprawdę wyjątkowy i bez zbędnego stresu. Od samego początku wiedzieliśmy, że jesteśmy w dobrych rękach.
Pozdrawiamy,

 
 
 


 
 
ślub na plaży ślub za Granicą na Hawajach

Iwona + Dominik

Bardzo fajna i profesjonalna para jeśli byśmy mieli kogo kolwiek polecać do zorganizowania ślubu na Hawajach i zdj. to tylko i wyłącznie Coconut Wedding.
Zawsze mili i weseli świetnie potrafią we wszystkim doradzić mimo wybranego pakietu ze względu na gorsza pogodę sami zaproponowali drugi dzień sesji zdjęciowej.( co oczywiście nie było to w ich obowiązku ) na innej plaży za co bardzo szczerze dziękujemy było wspaniale i mamy wspaniałą pamiątkę z dwóch rożnych plaż.
Wszystkim bardzo polecamy przekonajcie się sami a nie będziecie żałować.
Dziękujemy i pozdrawiamy
 
 
 
 
 
 


 

Ewelina + Mirek

Serdecznie i z całego serca dziękujemy Ani i Radkowi za profesjonalne zorganizowanie całego procesu ślubnego.
Od pierwszych chwil byliście z nami tłumacząc krok po kroczku przez parę miesięcy aż do zachodu słońca najszczęśliwszego dnia w naszym życiu.
Takich fachowców nie spotyka się na codzień i polecamy Was z zamkniętymi oczyma!
Wspomnę tylko o małym fakcie że specjalnie dla nas polecieliście na inna wyspę (Big Island) co nie jest standardem usługi!!!
Dziękujemy Mahalo!!!
 
 
 
 
 
 


 

Kamila + Miłosz

Dziękujemy że pomogliście Nam spełnić marzenia oraz sprawiliście że mieliśmy ślub – Jak z Bajki
Świetna organizacja, Radek i Ania są przesympatyczna para która potrafi stanąć na wysokości zadania !
Dzięki Wam mieliśmy piękny ślub w Raju , mamy cudowne wspomnienia.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
Hawaje Slub za Granica na Hawajach

Kasia + Mateusz

W marcu braliśmy ślub na Hawajach. Piękne przeżycie!
Przeloty, mieszkanie na airbnb, wypożyczenie auta organizowaliśmy sami.
Natomiast dokumentami, fotografią i organizacją ceremonii zajęła się przemiła parka Polaków mieszkająca w Honolulu. To ich stronka www.slubnahawajach.pl
Są super pomocni, dają wiele możliwości, potrafią słuchać i spełniać nasze prośby, są stale w kontakcie, pytać ich można niemalże o wszystko. Stwarzają świetną, przyjacielską atmosferę.
Także gorąco polecam ślub na Hawajach z Coconut Wedding

 
 
 
 
 
 
 


 

Magdalena + Miłosz
Aloha, w czerwcu 2018 roku braliśmy ślub, kilka tygodni wcześniej zdecydowaliśmy o tym, że ma to być uroczystość na drugim końcu świata, na cudownej wyspie Oahu.
Ania i Radek zadbali o każdy szczegół naszego wyjątkowego dnia, zaczynając od spraw urzędowych na pięknym wianku Haku Lei kończąc (pamiętając o wsuwkach dla panny młodej :-)). Wszystkie szczegóły udało nam się ustalić bardzo sprawnie w kilkunastu mailach.
Dzień ślubu był piękny i bezstresowy. Rano śniadanie na plaży, a kilka godzin później kameralna ceremonia na pięknej plaży. Ślubu udzielał nam wspaniały Kimo, a piosenka Over the rainbow zawsze będzie nam się kojarzyć z cudownymi chwilami na Waimanalo Beach.
Dziękujemy za zorganizowanie wymarzonego ślubu, za piękne zdjęcia (i uwzględnienie naszych sugestii w sesji fotograficznej) oraz przede wszystkim za to, że otoczyliście nas bardzo serdeczną opieką w tym wyjątkowym dniu.
Mahalo Coconut Wedding,
M&M


 

Basia + Romek
Ania i Radek to wyjątkowo konkretni i życzliwi organizatorzy. Od pierwszego zapytania byli z nami cały czas w kontakcie, podpowiadając i radząc najlepsze rozwiązania. To, co ustaliliśmy zostało w pełni zrealizowane i w bardzo dobrej jakości.
Na miejscu czuliśmy się bardzo zaopiekowani. Dzięki ich kontaktom i doświadczeniu mieliśmy super mistrza ceremonii.
Podczas sesji fotograficznej naprawdę warto zdać się na ich sugestie – zdjęcia są wyjątkowe.
W naszym przypadku nie tyko doceniane przez rodzinę, ale również artystów fotografików. Mają wielkie wyczucie i wiedzą, jak ważna jest przyjazna atmosfera tego dnia.
W skali od 1 do 10, przyznajemy 11! I jeszcze warto skorzystać z ich sugestii odnośnie pobytu i podróżowania po Hawajach.
Nasz ślub z sesją fotograficzną zorganizowany został przez Coconut Wedding w kwietniu 2018