Makapu’u Beach

Powrót do pakietów ślubnych
Lokalizacje na wymarzoną ceremonie ślubną:

Kahala Beach Waimanalo Beach Makapu’u Beach Secret Beach Papailoa Beach


 

Nasze śluby na Makapu’u Beach oferują magiczne widoki z dużymi, rozbijającymi się falami o zastygłą czarna lawę na pięknej, piaszczystej plaży. W tle widnieje czarująca wyspa Rabbit Island, a plażę otaczają czarne skały magmowe co powoduje, że miejsce jest niezwykle romantyczne i idealnie nadaje się jako miejsce na ślub.
Plaża Makapu’u znajduje się około 40 minut od Waikiki. Makapu’u stanowi idealne miejsce na spektakularne zdjęcia ślubne i oferuje jedno z najbardziej zacisznych miejsc na wyspie. Nie można zobaczyć stąd zachodu słońca, ale jest za to przepiękny wschód.
Zalecamy zaplanowanie swojego ślubu w godzinach od 10:30 am do 3:00 pm kiedy są najlepsze warunki oświetleniowe.
Dodatkowa opłata za ceremonię ślubną na tej plaży – $150 (tylko przy wyborze pakietu ślubnego 1)

 

Makapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u Beach