Makapu'u Beach | COCONUT WEDDING

Makapu’u Beach

Powrót do pakietów ślubnych
Lokalizacje na wymarzoną ceremonie ślubną:

Kahala Beach Waimanalo Beach Makapu’u Beach Secret Beach Papailoa Beach Yokohama Beach

Dodatkowe miejsca do wybory na plener ślubny (KLIKNIJ TUTAJ)

 

Nasze śluby na Makapu’u Beach oferują magiczne widoki z dużymi, rozbijającymi się falami o zastygłą czarna lawę na pięknej, piaszczystej plaży. W tle widnieje czarująca wyspa Rabbit Island, a plażę otaczają czarne skały magmowe co powoduje, że miejsce jest niezwykle romantyczne i idealnie nadaje się jako miejsce na ślub.
Plaża Makapu’u znajduje się około 40 minut od Waikiki. Makapu’u stanowi idealne miejsce na spektakularne zdjęcia ślubne i oferuje jedno z najbardziej zacisznych miejsc na wyspie. Nie można zobaczyć stąd zachodu słońca, ale jest za to przepiękny wschód.
Zalecamy zaplanowanie swojego ślubu w godzinach od 10:30 am do 3:00 pm, wtedy są najlepsze warunki oświetleniowe.

 

Makapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u BeachMakapu'u Beach