Papailoa Beach

Powrót do pakietów ślubnych
Lokalizacje na wymarzoną ceremonie ślubną:

Kahala Beach Waimanalo Beach Makapu’u Beach Secret Beach Papailoa Beach


 

Kolejnym ulubionym miejscem na spektakularny ślub przy zachodzie słońca jest plaża Papailoa na słynnym północnym brzegu Hawajów, gdzie nagrywany był hit telewizyjny „Lost” (“Zagubieni).
Plaża Papailoa znajduje się około 1,5h godziny jazdy samochodem z Waikiki oraz oferuje idealne połączenie raf koralowych, basenów pływowych i dużej, piaszczystej plaży, która pozwala na uchwycenie ujmujących zdjęć ślubnych. Plaża Papailoa jest również ulubionym miejscem dla wielu żółwi morskich, które często zażywają tam kąpieli słonecznych i wygrzewają się na złocistym piasku.
Usługa wynajmu limuzyn nie jest dostępna dla tej lokalizacji. Zalecamy zaplanowanie swojego ślubu w godzinach od 4:30 pm do 7:00 pm kiedy są najlepsze warunki oświetleniowe.
Dodatkowa opłata za ceremonię ślubną na tej plaży – $150 (tylko przy wyborze pakietu ślubnego 1)

 

Papailoa BeachPapailoa BeachPapailoa BeachPapailoa BeachPapailoa BeachPapailoa BeachPapailoa BeachPapailoa BeachPapailoa BeachPapailoa BeachPapailoa BeachPapailoa BeachPapailoa BeachPapailoa BeachPapailoa BeachPapailoa BeachPapailoa BeachPapailoa BeachPapailoa BeachPapailoa BeachPapailoa BeachPapailoa BeachPapailoa BeachPapailoa Beach